Z ogromną przyjemnością zapraszamy na kolejne bezpłatne seminarium internetowe organizowane przez PROMECON ​​we współpracy z „The World Cement Magazine”.

Tematem jest „Pomiar przepływu gazu w cementowniach – przełom w optymalizacji procesu produkcji cementu.„.

Streszczenie: Produkcja cementu to zakurzony biznes. Wewnątrz elementów procesu, takich jak młyny, kruszarki i rury transportujące gaz, a także kalcynatory, chłodnice klinkieru i kanały powietrza trzeciorzędnego, wraz z gazem procesowym przenoszone są duże ilości pyłu. Uniemożliwiło to prawidłowe zmierzenie tych przepływów gazu w trybie online. Uniemożliwiło to również bezpośredni pomiar parametrów związanych z procesem, takich jak przepływy entalpii, prawidłowe nastawy pracy wentylatorów czy stosunek paliwa do powietrza w kalcynatorach.
Wraz z pojawieniem się cyfrowego pomiaru przepływu powietrza zmieniło się to diametralnie. Obecnie cyfrowe systemy pomiaru przepływu powietrza PROMECON oznaczają, że przepływy gazu można mierzyć bez dryftu
w temperaturach od zimna do 1000 ° C, a nawet wyższych.

Obejrzyj to seminarium internetowe, aby dowiedzieć się, jak system pomiaru przepływu gazu PROMECON MECONTROL Air może zoptymalizować Twoją cementownię!

Webinar odbędzie się 18 maja w godzinach 16:00 – 17:00. CEST.

Aby wziąć udział w tym bezpłatnym seminarium internetowym, kliknij poniższy link i zarejestruj się:

https://attendee.gotowebinar.com/register/1663050233874725135?source=Client

18 maja 2021, godzina 16:00 (seminarium w języku angielskim)

Zachęcamy do przekazania tego zaproszenia zainteresowanym współpracownikom i partnerom

Dziękujemy i serdecznie zapraszamy na prelekcję!

Wyłączy przedstawiciel i serwis PROMECON w Polsce,
PHUP TERMOCHEM Głowno.