Krótka charakterystyka.
System bazuje na bardzo prostej technologii charakteryzującej się bardzo dużą dokładnością pomiaru. Sygnał pomiarowy generowany jest przez parę sensorów (czujników) zabudowanych w przewodzie przesyłowym. Maksymalnie system jest w stanie obsłużyć jednocześnie 16 kanałów (rurociągów).

Wszystkie parametry pomiarowe są zapisywane i odpowiednio obrabiane przez program PLC (Program Logic Control). Zabudowane w szafie łącza umożliwiają dostarczanie danych wyjściowych do systemu DCS (Distributed Control System) jak i również za pomocą łącza modemowego możliwa jest zdalna kontrola system.

Łatwy w obsłudze i montażu.

PROMECON MECONTROL Air. Prędkość i objętość powietrza. Pomiar, monitorowanie i optymalizacja. Krótka charakterystyka produktu.
wizualizacja

Co mierzy system MECONTROL – Air?
Prędkość i objętość powietrza do każdego palnika z osobna, oraz objętości spalin.

Co daje system MECONTROL – Air?
Pomiar ilościowy powietrza również w układach mocno i także zapylonych. Łatwy w obsłudze i montażu. Absolutnie liniowa charakterystyka pomiaru niezależnie od wielkości zapylenia oraz wysokości temperatury układu (do 1000oC).

PROMECON MECONTROL Air. Prędkość i objętość powietrza. Pomiar, monitorowanie i optymalizacja. Krótka charakterystyka produktu.
system przenośny – portable

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostała ofertą naszej firmy.